Milline on väikelastele parim talvemüts muutlikusse Põhjamaa kliimasse?

Eesti talved on kapriissed – ühel nädalal on temperatuur 0 kraadi ja järgmine nädal võib tuua krõbeda -15 kraadi. Sellisesse kõikuvasse kliimasse tuleb osta kas kaks mütsi või üks õige hea ja seda eripära arvestav.

Pane tähele, et müts oleks:

  • Kahekihilised mütsid on kõige soojemad. Kihtide vahele tekkib soe õhk, mis hoiab pea soojas.
  • Hingavast materjalist. Parim on looduslik villane müts voodriga. Veekindlad sünteetilise sisemusega kilemütsid panevad lapse pea higistama.
  • Eelista paeltega mütsi. Paelad fikseerivad mütsi kindlalt paigale. Tuukrimütside puhul peab suurus olema väga täpne, et pea liigutamisel kõrvad välja ei tuleks.
  • Eelista naturaalset villa. Vill hoiab märjaks saades soojust ja lapsel ei hakka külm. Vill on kerge ja müts kohandub lapse pea kujuga. Meriinovillast mütsid ei aja pead sügelema ning on naha vastas meeldivad.
  • Jälgi, et kõrvade osa on lisa soojustatud. Väikelaste kõrvad on õrnad. Liialt õhukesed või kõrvu paljastavad mütsid võivad kaasa aidata haiguste tekkimisele.
beebi, talvemüts, villane, nannipung
Beebi villane talvemüts

Nannipunga talvemüts on üks meie kõige armastatumaid tooteid, mida kliendid talvest talve uuesti tellivad. Kõik 5 tingimust on mütsidel täidetud.


 

Valmis talvemütsi saad osta epoest või tellida sobiva suuruse ja värvidega.


beebi, talvemüts, villane, meriinovill, nannipung, väikelaps, poisile 

Leave a comment